O nas

Poznaj nas bliżej i dowiedz się dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Kim jesteśmy

Jesteśmy częścią HG Solutions Sp. z o.o.

W Polonus Energy wyznajemy zasadę, że o sile firmy stanowią jej ludzie, i jako marka firmy HG Solutions Sp. z o.o. lidera polskiej elektryki okrętowej, posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Przez kilkanaście lat swojej obecności na rynku HG Solutions zrealizowało projekty dla najbardziej wymagających klientów. Zdobyliśmy dzięki temu długą listę referencji, uznanie w oczach klientów, ale także udało nam się przyciągnąć do siebie najlepszych fachowców z branży.

Nasi eksperci posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i budowy nowych instalacji morskich i lądowych, produkcji rozdzielnic, testowania i naprawy oraz przebudowy istniejących systemów. Firma od lat gwarantuje profesjonalną jakość i jest zgodna z odpowiednimi standardami i przepisami ustanowionymi przez władze i towarzystwa klasyfikacyjne, takie jak PRS, LR, BV, ABS i DNV-GL jest także certyfikowana w zakresie ISO 9001:2015 i 18001:2007 przez DNV-GL.

To z doświadczenia i wiedzy tych samych ludzi korzysta dzisiaj Polonus Energy. Dzięki temu każda z naszych instalacji projektowana jest przez wykwalifikowanych inżynierów i instalowana oraz testowana przez certyfikowanych elektryków. Gwarantujemy w ten sposób bezpieczeństwo i komfort użytkowania zbudowanych przez nas systemów, z których klienci mogą cieszyć się przez długie miesiące.

Hasłem Polonus Energy jest:

Przyszłość to Natura

Wierzymy, że stosując i propagując nowoczesne rozwiązania, przyjazne naturze, nie tylko dbamy o środowisko, ale także dajemy naszym klientom i ich bliskim wspaniałą przyszłość.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz Zespół

Michał Bielski

Koordynator

Miron Głowacki

Starszy Inżynier Projektu

Maciej Dubiel

Inżynier Projektu